loading...

Certifikace IPMA®

Připravte se k certifikaci a recertifikaci pod vedením zkoušejících a spoluautorů certifikačního procesu IPMA® v ČR. Abyste mohli splnit podmínky certifikace, musíte mít jednak teoretické znalosti, jak řídit projekty v celém životním cyklu, a zároveň musíte prokázat znalost standardu IPMA®. Oboje získáte s našimi kurzy!

Kromě toho nabízíme i speciální trénink, díky němuž zjistíte, jak to chodí u zkoušky. A abyste si byli opravdu jistí, že uspějete, můžete si dohodnout konzultaci s našimi lektory, kteří jsou mezi zkoušejícími.

V ceně přípravy k certifikaci získáte i naše online konzultace!

Vlastní certifikační zkouška probíhá u IPMA ČR - detaily najdete na www.ipma.cz.

Zajímají vás praktické postřehy k certifikacím IPMA®, PMI®, PRINCE2®, osvědčení NSK a vazba na ISO normy?
Přečtěte si článek Klíčové certifikační možnosti projektových manažerů - postřehy z praxe.

Recertifikace IPMA®

Získané mezinárodní certifikáty IPMA® mají platnost 5 let. Po uplynutí této lhůty je nutné projít recertifikačním procesem – ten znovu prověří vaše nabyté znalosti v kompetenční oblasti projektového řízení. Recertifikace je tak potvrzením růstu profesní kvalifikace a způsobilosti aplikovat nové poznatky v praxi.

Co musíte udělat pro recertifikaci? Vykázat tréninkové hodiny v oblasti projektového řízení – a to doporučeně u akreditované firmy. Účastí na kurzech z programu Řízení projektů v praxi (který je u IPMA® ČR akreditován) tak splníte tuto podmínku. V rámci recertifikace nabízíme širokou nabídku programů.

Zúčastnit se - termínovník

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace