Certifikace IPMA®

Certifikace manažerů v oblasti agility -  IPMA® Agile Leader

Nově je k dispozici i certifikace v oblasti agilního leadershipu. Tato certifikace je dostupná v ČR od března 2020.

Přečtěte si článek Změny v certifikaci IPMA pro rok 2020

SHINE Consulting tuto novou certifikaci vítá a podporuje. Je to totiž cesta, jak pomoci manažerům a HR manažerům v průběhu přípravy k certifikační zkoušce získat znalosti o tom, co to vlastně agilní leadership je a  jak při agilní transformaci správně postupovat. Umožní jim to vyhnout se mnoha chybám. Naši konzultanti jsou do certifikačního procesu zapojeni. Máte tak možnost získat znalosti přímo odl lidí, kteří parametry certifikace pomáhají vytvářet.

V rámci přípravy k této certifikaci doporučujeme Agile Leadership Fundamentals.  

Certifikace projektových manažerů -  IPMA® Project Manager

Připravte se k certifikaci a recertifikaci pod vedením zkoušejících a spoluautorů certifikačního procesu IPMA® v ČR. Abyste mohli splnit podmínky certifikace, musíte mít jednak teoretické znalosti, jak řídit projekty v celém životním cyklu, a zároveň musíte prokázat znalost standardu IPMA®. Oboje získáte s našimi kurzy!

Kromě toho nabízíme i speciální trénink, díky němuž zjistíte, jak to chodí u zkoušky. A abyste si byli opravdu jistí, že uspějete, můžete si dohodnout konzultaci s našimi lektory, kteří jsou mezi zkoušejícími.

V ceně přípravy k certifikaci získáte i naše online konzultace!

Vlastní certifikační zkouška probíhá u IPMA ČR - detaily najdete na www.ipma.cz.

Zajímají vás praktické postřehy k certifikacím IPMA®, PMI®, PRINCE2®, osvědčení NSK a vazba na ISO normy?
Přečtěte si článek Klíčové certifikační možnosti projektových manažerů - postřehy z praxe.

Recertifikace IPMA®

Získané mezinárodní certifikáty IPMA® mají platnost 5 let. Po uplynutí této lhůty je nutné projít recertifikačním procesem – ten znovu prověří vaše nabyté znalosti v kompetenční oblasti projektového řízení. Recertifikace je tak potvrzením růstu profesní kvalifikace a způsobilosti aplikovat nové poznatky v praxi.

Co musíte udělat pro recertifikaci? Vykázat tréninkové hodiny v oblasti projektového řízení – a to doporučeně u akreditované firmy. Účastí na kurzech z programu Řízení projektů v praxi (který je u IPMA® ČR akreditován) tak splníte tuto podmínku. Navíc se absolvované tréninkové hodiny se SHINE Consulting započítávají dvojnásobným počtem hodin (Např. kurz o délce 2 dnů je započítán jako 4 dny). Ušetříte tak čas i peníze spojené s udržením certifikátu. V rámci recertifikace nabízíme širokou nabídku programů.

Zúčastnit se - termínovník