loading...

Přístup na portál DIGISKILLS.CZ - bonusová nabídka

Každý účastník kurzu SHINE Consulting může díky partnerství s DIGISKILLS.CZ využít BONUS 2 000 Kč pro přístup ke všem microlearningovým kurzům na portálu DIGISKILLS.CZ  na dobu 12 měsíců od aktivace. 

Pokud si tuto volitelnou možnost vyberete, zaplatíte navíc ke kurzovnému 990 Kč + DPH. V rámci kurzu pak obdržíte speciální slevový kód (voucher), který vám umožní si snadno aktivovat přístup k obrovskému množství microlearningových a video kurzů na celý rok. Tento slevový kód Vám bude zpřístupněn po jeho uhrazení a absolvování Vámi objednaného kurzu. Místo obvyklé ceny na osobu 2 990 Kč zaplatíte pouze 990 Kč a ušetříte tak 2 000 Kč.

 

Proč doporučujeme využít této nabídky
  • ÚSPORA VAŠICH PENĚZ - Bonus má hodnotu 2000 Kč a platíte tak pouze ⅓ obvyklé částky. 
  • ÚSPORA VAŠEHO ČASU - Jedním klikem můžete v rámci procesu objednání kurzu doobjednat i DIGISKILLS.CZ portál. Vše ostatní již zařídíme za Vás.
  • NOVÉ ZNALOSTI KDYKOLIV K DISPOZICI -  Prohloubení tréninku již individuální formou pomocí microlerningových a videokurzů je velice efektivní. Šetří váš čas. Studujete jenom to, o co máte zájem v čase, který se vám hodí.
  • PROHLOUBENÍ TRÉNINKU - DIGISKILLS.CZ pokrývá i řadu témat, která naše kurzy neřeší (např. používání různých SW nástrojů).
  • NEUSTÁLÁ AKTUALIZACE - Nabídka je velice široká a neustále se obohacuje. Můžete tak během roku získat přístup i k novým kurzům, které tam v tuto chvíli ještě ani nejsou. Nové technologie totiž vznikají tak rychle, že je nutné na ně okamžitě reagovat. 

 

Postup aktivace přístupu po obdržení voucheru

 

1) Registrujte se sami přímo na portále DIGISKILLS.CZ


 
 2) Po registraci a přihlášení klikněte vpravo nahoře na “Objednat plnou verzi”.

 

3) Zobrazí se Vám ceník a dole pod jednotlivými plány klikněte na tlačítko: "Pro uplatnění voucheru kpokračujte ZDE."

 
 
 
3) Zobrazí se vám pole s možností uplatnit kód voucheru, kam vyplníte kód, který od nás dostanete a zvolíte možnost "Aktivovat voucher". Tím je vám následně aktivován na 12 měsíců přístup k plné verzi.