loading...

O nás

Pomáháme lidem objevit jejich vrozené vlastnosti a talenty a nalézt tak způsob, jak s lehkostí řídit projekty v digitální době.

Poskytujeme smysluplná, jednoduchá a praktická digitální projektová řešení, která zvyšují efektivitu a přispívají k osobní pohodě a radosti. 

PROČ SHINE?

  1. 25+ let sdílených zkušeností: Naš tým se skládá z expertů s manažerskou praxí a mezinárodními certifikacemi v oboru s více než čtvrtstoletím zkušeností. Zaručujeme výsledky, které pro vás budou mít opravdový význam.
  2. 842+ klientů: Máme přehled napříč obory a zkušenosti s klienty z různých sektorů a manažerských úrovní. Naše služby jsou ověřené a mají pevné místo na trhu.
  3. 500+ konzultačních a školicích dnů ročně: Naše praktické zkušenosti přímo z terénu znamenají, že víme, co skutečně využijete. Jsme praktici, kteří umí teorii převést do praxe.
  4. 214 hodin akreditovaných tréninků: Nabízíme širokou škálu mezinárodně akreditovaných tréninků v rámci SHINE Project Management Academy®. Jako první v ČR jsme získali akreditaci podle mezinárodního standardu IPMA® a tuto akreditaci si dlouhodobě udržujeme. Poskytujeme i řadu otevřených online projektových akademií.
  5. 7000+ hodin online tréninků a workshopů o roku 2020: Naše online řešení jsou vyladěna k dokonalosti. Máme bohaté zkušenosti s přizpůsobením tréninkových postupů pro maximální efektivitu a zapojení.
  6. 10+ let průlomové řešení v oblasti motivace MOTIV-ACE®: Naše inovativní přístupy ušetří váš čas i peníze. Využíváme vlastní unikátní řešení pro podporu motivace agilních projektových týmů. 
  7. Projektový COPILOT: Nabízíme dlouhodobou podporu pro lídry a projektové manažery. Toto inovativní řešení kombinuje lidský přístup s využitím AI, včetně našich vlastních nástrojů ChatGPT SHINE Project COPILOT a SHINE AI Chatbot. Projektový COPILOT využívá naši unikátní metodu kopilot®. s vlastní ochrannou známkou, kterou již od roku 2016 používáme ve firemním prostředí k úspěšnému fungování, zvládnutí změn a ke kvalitnímu řízení projektů. 
  8. Řízení projektů 5.0 - nekomoditní řešení: Náš jedinečný přístup spojuje do jednoho celku vrozené VLASTNOSTI, zlepšování POSTOJŮ a rozvoj  SCHOPNOSTÍ lidí, kteří jsou do projektů zapojeni. Jako jediní na trhu využíváme v řízení projektů typologii Talentová dynamikaJsme na špici využívání moderních technologií a AI v řízení projektů.  Naše řešení jsou navržena tak, aby vám poskytla nejnovější nástroje a metody pro vaše projekty. Na specializovaé stránce Buďte v obraze - představení našich řešení se rychle dozvíte více. 
  9. Personalizovaný přístup: Každý klient je pro nás jedinečný. Naše služby jsou flexibilní a přizpůsobíme je vašim specifickým potřebám a cílům.
  10. Garance spokojenosti: Stojíme si za kvalitou našich služeb. Nabízíme garanci spokojenosti, abyste měli jistotu, že vaše investice do vzdělávání a poradenství s SHINE je tou nejlepší volbou.

Porovnejte si klíčové parametry řešení SHINE

Odkaz vede na stránku, kde najdete přehledně všechna fakta pro porovnání naší nabídky.

Naše reference 

Odkaz vede na stránky s referencemi a referenčními dopisy.

KDO JSME?

Příběh SHINE

Jsme průkopníci ve vytváření férového prostředí pro realizaci projektů, změn a inovací v době umělé inteligence.

Podporujeme přechod na Společnost 5.0, která je zaměřená na člověka.
Společnost 5.0 potřebuje jiný přístup k řízení projektů. Potřebuje Řízení projektů 5.0, které je rovněž zaměřeno na člověka. 

Řízení projektů 5.0 má tři pilíře - VLASTNOSTI, POSTOJE a SCHOPNOSTI zapojených lidí.

Do jednoho celku propojujeme:

 

Spolupráce