loading...

O nás

Pomáháme lidem objevit jejich vrozené vlastnosti a talenty a nalézt tak způsob, jak s lehkostí řídit projekty v digitální době.

Poskytujeme smysluplná, jednoduchá a praktická digitální projektová řešení, která zvyšují efektivitu a přispívají k osobní pohodě a radosti. 

PROČ SHINE?

  • 25+ LET SDÍLENÝCH ZKUŠENOSTÍ - GARANCE VÝSLEDKU PRO VÁS. Disponujeme širokým týmem specialistů s manažerskou praxí a mezinárodní certifikací. 
  • 842+ KLIENTŮ - MÁME PŘEHLED NAPŘÍČ OBORY. Máme důvěryhodné reference v oblasti poradenství i vzdělávání - z různých oborů a všech manažerských úrovní.  
  • 500+ KONZULTAČNÍCH A ŠKOLICÍCH DNŮ ROČNĚ - VÍME, CO SKUTEČNĚ VYUŽIJETE. Každoročně poskytujeme více než 500 školicích a konzultačních dnů. Jsme praktici. Máme zkušenosti s řízením, umíme prosadit změny do praxe. 
  • 214 HODIN AKREDITOVANÝCH TRÉNINKŮ - ŘEŠENÍ PRO VÁS IHNED K DISPOZICI. Čerpáme celkem z 214 hodin mezinárodně akreditovaných tréninků. Jsme historicky prvním držitelem akreditace podle mezinárodního standardu IPMA®  v ČR.
  • 7000+ HODIN ONLINE TRĚNINKŮ  A WORKSHOPŮ OD KVĚTNA 2020 - VÍME, CO SKUTEČNĚ FUNGUJEDíky rozsáhlé zkušenosti máme opravdu vyladěná online řešení a tréninkové postupy.
  • 7+LET PRŮLOMOVÉ ŘEŠENÍ V OBLASTI MOTIVACE MOTIV-ACE® - UŠETŘÍME VÁŠ ČAS I PENÍZE. Jako první jsme vyvinuli průlomové řešení podporující vnitřní motivaci pro práci na agilních projektech, změnách a inovacích.
  • Neradíme. Pracujeme spolu s vámi. Vyvinuli jsme rovněž původní metodu na dlouhodobou podporu manažerů a projektových manažerů CO-PILOT® 

     

Naše reference 

Odkaz vede na stránky se referencemi a referenčními dopisy.

KDO JSME?

Jsme průkopníci ve vytváření férového prostředí pro realizaci projektů, změn a inovací v době umělé inteligence.

Podporujeme přechod na Společnost 5.0, která je zaměřená na člověka.
Společnost 5.0 potřebuje jiný přístup k řízení projektů. Potřebuje Řízení projektů 5.0, které je rovněž zaměřeno na člověka. 

Řízení projektů 5.0 má tři pilíře - VLASTNOSTI, POSTOJE a SCHOPNOSTI zapojených lidí.
Do jednoho celku propojujeme Wealth/Talent Dynamics typologii pro odhalování vlastností a talentů lidí, unikátní řešení MOTIV-ACE pro vytváření samořidících projektových týmů a efektivní trénink znalostí a dovedností jak řídit projekty v digitálním světě.

Udělejte si krátký test zdarma a zjistěte, který program je vhodný právě pro vás

Víte, že?

Příběh SHINE

Zážitková pedagogika nám koluje v krvi

Jak vybrat vhodného dodavatele?

Tři kroky ke správné volbě dodavatele.
Jak lépe porovnávat nabídky produktů a služeb v oblasti projektového řízení?

Spolupráce