loading...

O nás

Věříme, že projekty, změny a inovace lze dělat s radostí.
Poskytujeme smysluplná, jednoduchá a praktická řešení, která zvyšují efektivitu a přispívají k osobní pohodě.

 

PROČ ZVOLIT SHINE?

  • GARANCE VÝSLEDKU PRO VÁS -  Unikátní sdílená zkušenost v týmu již 25 let. Disponujeme širokým týmem specialistů s manažerskou praxí a mezinárodní certifikací. 
  • MÁME PŘEHLED NAPŘÍČ OBORY - Za poslední 3 roky využilo našich služeb více než 250 firem. Máme důvěryhodné reference v oblasti poradenství i vzdělávání - z různých oborů a všech manažerských úrovní.  
  • VÍME, CO SKUTEČNĚ VYUŽIJETE - Každoročně poskytujeme více než 500 školicích a konzultačních dnů. Jsme praktici. Máme zkušenosti s řízením, umíme prosadit změny do praxe. 
  • ŘEŠENÍ PRO VÁS IHNED K DISPOZICI – Čerpáme celkem z 214 hodin mezinárodně akreditovaných tréninků. Jako první a doposud jediní v ČR držíme pro oblast projektového řízení současně mezinárodní akreditaci pro certifikaci a recertifikaci podle standardů IPMA® i PMI®.
  • UŠETŘÍME VÁŠ ČAS I PENÍZE - Průlomové řešení v oblasti motivace.  Jako první jsme vyvinuli řešení podporující vnitřní motivaci pro práci na agilních projektech, změnách a inovacích - viz www.motiv-ace.cz. Neradíme. Pracujeme spolu s vámi. Vyvinuli jsme rovněž původní metodu na dlouhodobou podporu manažerů a projektových manažerů CO-PILOT® - viz https://www.co-pilot.cz/metoda-kopilot.

Jak vybrat vhodného dodavatele?

Tři kroky ke správné volbě dodavatele.
Jak lépe porovnávat nabídky produktů a služeb v oblasti projektového řízení?
Reference

KDO JSME?

Jsme průvodci na cestě změn pro majitele, leadery, členy managementu a projektové manažery. Vnášíme světlo do tmy často chaotických projektů, inovací a změn.

Víme, jak při každém projektu či změně dosáhnout zdárného konce, jak pomoci zajistit firmě dlouhodobou prosperitu, jak vést a motivovat tým a vytvořit prostředí skutečné spolupráce..

Máme jediný cíl – váš úspěch.

Víte, že?

Příběh SHINE

Zážitková pedagogika nám koluje v krvi

Spolupráce

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace