loading...

O nás

Poskytujeme smysluplná, jednoduchá a praktická digitální projektová řešení, která zvyšují efektivitu a přispívají k osobní pohodě a radosti. 

PROČ JSOU NAŠE DIGITÁLNÍ PROJEKTOVÁ ŘÍZENÍ NA JEDNIČKU

  • 25+ LET SDÍLENÝCH ZKUŠENOSTÍ - GARANCE VÝSLEDKU PRO VÁS. Disponujeme širokým týmem specialistů s manažerskou praxí a mezinárodní certifikací. 
  • 778+ KLIENTŮ - MÁME PŘEHLED NAPŘÍČ OBORY. Máme důvěryhodné reference v oblasti poradenství i vzdělávání - z různých oborů a všech manažerských úrovní.  
  • 500+ KONZULTAČNÍCH A ŠKOLICÍCH DNŮ ROČNĚ - VÍME, CO SKUTEČNĚ VYUŽIJETE. Každoročně poskytujeme více než 500 školicích a konzultačních dnů. Jsme praktici. Máme zkušenosti s řízením, umíme prosadit změny do praxe. 
  • 214 HODIN AKREDITOVANÝCH TRÉNINKŮ - ŘEŠENÍ PRO VÁS IHNED K DISPOZICI. Čerpáme celkem z 214 hodin mezinárodně akreditovaných tréninků. Jsme historicky prvním držitelem akreditace podle mezinárodního standardu IPMA®  v ČR.
  • 5000+ HODIN ONLINE TRĚNINKŮ  A WORKSHOPŮ OD KVĚTNA 2020 - VÍME, CO SKUTEČNĚ FUNGUJEDíky rozsáhlé zkušenosti máme opravdu vyladěná online řešení a tréninkové postupy.
  • 7+LET PRŮLOMOVÉ ŘEŠENÍ V OBLASTI MOTIVACE MOTIV-ACE® - UŠETŘÍME VÁŠ ČAS I PENÍZE. Jako první jsme vyvinuli průlomové řešení podporující vnitřní motivaci pro práci na agilních projektech, změnách a inovacích.
  • Neradíme. Pracujeme spolu s vámi. Vyvinuli jsme rovněž původní metodu na dlouhodobou podporu manažerů a projektových manažerů CO-PILOT® 

     

Naše reference 

Odkaz vede na stránky se referencemi a referenčními dopisy.

KDO JSME?

Jsme průvodci na cestě změn pro majitele, leadery, členy managementu a projektové manažery. Vnášíme světlo do tmy často chaotických projektů, inovací a změn.

Víme, jak při každém projektu či změně dosáhnout zdárného konce, jak pomoci zajistit firmě dlouhodobou prosperitu, jak vést a motivovat tým a vytvořit prostředí skutečné spolupráce..

Máme jediný cíl – váš úspěch.

Víte, že?

Příběh SHINE

Zážitková pedagogika nám koluje v krvi

Jak vybrat vhodného dodavatele?

Tři kroky ke správné volbě dodavatele.
Jak lépe porovnávat nabídky produktů a služeb v oblasti projektového řízení?

Spolupráce