loading...

O nás

Věříme, že projekty, změny a inovace lze dělat s radostí.
Poskytujeme smysluplná, jednoduchá a praktická řešení, která zvyšují efektivitu a přispívají k osobní pohodě.

 

PROČ ZVOLIT SHINE?

  • Sdílená zkušenost již téměř 25 let. Disponujeme širokým týmem specialistů s manažerskou praxí a mezinárodní certifikací.
  • Důvěryhodné reference. Máme množství dlouhodobých referencí v oblasti poradenství i vzdělávání - z různých oborů a všech manažerských úrovní.
  • Průlomové řešení v oblasti motivace. Jako první jsme vyvinuli průlomové řešení v oblasti motivace lidí pro práci na projektech, změnách a inovacích 
  • Neradíme. Pracujeme spolu s vámi. Prostřednictvím partnerství a unikátní metody "kopilot" jsme schopni pomoci vám dosáhnout rychlé návratnosti vložených investic a úsilí.
  • Nejvyšší kvalita potvrzená akreditací. Jako první a doposud jediní v ČR držíme současně mezinárodní akreditaci pro certifikaci podle standardů IPMA® i PMI®.

 

Jak vybrat vhodného dodavatele?

Tři kroky ke správné volbě dodavatele.
Jak lépe porovnávat nabídky produktů a služeb v oblasti projektového řízení?

KDO JSME?

Jsme průvodci na cestě změn pro majitele, leadery, členy managementu a projektové manažery. Vnášíme světlo do tmy často chaotických projektů, inovací a změn.

Víme, jak při každém projektu či změně dosáhnout zdárného konce, jak pomoci zajistit firmě dlouhodobou prosperitu, jak vést a motivovat tým a vytvořit prostředí skutečné spolupráce..

Máme jediný cíl – váš úspěch.

Víte, že?

Příběh SHINE

Zážitková pedagogika nám koluje v krvi

Spolupráce

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace