SHINE GROUP
light of change®

„Těší mne provázet lidi k růstu bohatství života. Jsem průvodcem potenciálu vaší osobnosti, skrze kterou tvoříte svůj úspěch a štěstí! Je krásné vidět a zažívat změnu omezujících návyků leaderů. Udělejme život krásnější R-evolucí zevnitř ven!“

Stručný profil

Vystudoval na Vysoké škole zemědělské v Brně doplňkové pedagogické studium. Absolvoval mnoho studijních pobytů a stáží doma i v zahraničí: např. britské Manažerské studium NEBS Management, Llandrilo Technical College; dále certifikační program pro učitele Enneagramu na Trifold School of Enneagram v USA; tréninkový program SAT u chilského psychiatra Claudija Naranja, Train-The-Trainer Program – The Enneagram in business v Boston business school. Absolvoval též intenzivní trénink koučů Results a následné koučovací dovednosti u Neoroleadership group. Má praxi 22 let jako kouč, lektor a odborný metodik programů osobnostního rozvoje, hlavně projektu Emoční a Sociální Rozvoj Osobnosti – ESRO a projektu LESK- Lektor emočních a sociálních kompetencí Praha - trénink a certifikace nových lektorů v oboru Emoční inteligence a osobnostního rozvoje lektorů.

Ve společnosti v SHINE Leadership odborný garant rozvojových osobnostních programů a tréninků  pro leadery firem - primárně Emočního leadershipu.

Lektorská a poradenská činnost

IPMA®
PMI®
Emoční leadership I.
Dlouhodobý program osobnostního rozvoje. Zásadní pozitivní posun leaderů ve zvládání osobních zátěžových situacích – a to vědomějším vedením svého myšlení a svých emocí.
9 dní (4×2 denní výjezdové moduly a 1 docházkový)
Emoční leadership II.
R-evoluce pokračuje
Intenzivní sendvičový program osobnostního rozvoje pro pokročilé. Pokračování programu pro účastníky Emočního leadershipu.
5 dní + koučink
Cesta k excelentnímu výkonu „Flow“ aneb Motivace bez motivace
O maximálním výkonu. O pracovním orgasmu. Hledání stavu, který je směrovkou k maximálnímu využití potenciálu jedince. Tajemství úspěchu  a výkonu nejen v byznysu.
2 dny
Change management a jeho tajemství: změny se dějí jen zevnitř ven
Poznejte skryté síly emocí a myšlení – jen tak začnete úspěšně řídit smysluplné změny v práci i v životě.  
1 den
Emoce a projekty aneb Excelentní týmová spolupráce I.
Trénink rozvoje klíčových emočně sociálních kompetencí v podmínkách týmové spolupráce
2 dny, 15 hod (15 PDU)
IPMA® PMI®
Emoce a projekty aneb Excelentní týmová spolupráce II.
Prohlubující trénink rozvoje klíčových emočně sociálních kompetencí v podmínkách týmové spolupráce
2 dny, 15 hodin (15 PDU)
IPMA® PMI®
Emočně sociální komunikace
Emoční leadership
Dvoudenní informačně – tréninkový program specializovaný na oblast poznání nejnovějších poznatků z oblasti emočně sociálních kompetencí. Věříme tomu, že poznání nosných principů řízení emocí, motivace a jejich využití výrazně zlepšuje kvalitu řízení sebe a týmů. 
2 dny
Emoční leadership – Ochutnávkový workshop pro klienty
„Zažijte R-evoluci svého vnitřního života, která se projeví ve schopnosti být šťastný uvnitř, a proto dosahovat skvělých výsledků venku! 13. září 2017 14:00 – 17:00 Přijměte naše pozvání a: přijďte získat podněty, informace a inspirace z našich programů osobnostního rozvoje setkat se s Emanuelem Byrtusem a hosty, absolventy programu sdílet zkušenosti zažít atmosféru s námi a u nás Místo konání:SHINE Training Centre PragueVítězné náměstí 2/577, Praha 6 Těšíme se na Vás, Emaneul Byrtus, Šárka Pojerová
ENNEA večery „SEN“
Věříte , že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaši nejen komunikaci a spolupráci?
Osobnostní individuální interview
Interview je rychlý a účinný nástroj jak najít svoji cestu, prostory pro zlepšení a objevit přirozené osobnostní kvality.
Síla sebe-důvěry
Zažijte zkušenost, jak vytvořit prostředí, které formuje zdravou sebedůvěru a podporuje vzájemnou důvěru.
1 den
Transformační koučink
Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem II
Zralost osobnosti a život ve skutečných hodnotách lidství je klíčovým předpokladem úspěchu a štěstí. Získáte hlubší vhled a trénink bodu osobnostního obratu na cestě ke zralosti osobnosti a jejího projevu v pracovním i osobním životě.
Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem
Vytěžení toho nejlepšího ze své osobnosti i z osobností ostatních lidí. Využití skutečné a přirozené síly osobnosti leadera u sebe i členů týmu.
2 dny
HR poradenství

Proč zvolit SHINE?

  • Leadeři ve spojení projektového řízení a manažerského osobnostního rozvoje.
  • Zkušený tým špičkových senior lektorů a konzultantů.
  • Unikátní sdílené know-how již od roku 1996.
  • Množství dlouhodobých referencí a spokojených manažerů.
  • Akreditace rozvojových programů a tréninků.
  • R-evoluční pojetí v přístupu, metodách, postojích a hodnotách.
Více o SHINE

Naši klienti

Všechny reference
Kontaktujte nás
SHINE Consulting s.r.o.
(+420) 739 428 854
josef.hajkr@shine.cz
SHINE Leadership s.r.o.
(+420) 603 711 594
sarka.pojerova@shine.cz
Průvodce na cestě změn v e-mailu:

Nechte si posílat tipy, novinky a pozvánky, které inspirují už tisíce leaderů a manažerů.