SHINE GROUP
light of change®

„Moje poslání  v SHINE Leadership  je dosažení nárůstu kvality leadershipu manažerů cestou celostního vedení člověka, a tím navýšení kvality jejich práce a života. Baví mě žít a vidět posuny a změny leaderů nejen ve znalostech a dovednostech, ale  hlavně i v rovině postojů, projevů chování a vztahů – v jejich přirozených kvalitách. Mám velkou důvěru, že to dává smysl,  viditelné  výsledky změn jsou to pro mě motivací, inspirací a energií“

Stručný profil

Konzultant, manažer-garant projektů. Vzdělávání dospělých se věnuje od roku 1999. Je jednatelkou a majitelkou společnosti SHINE Leadership s.r.o., která se zabývá manažerským a osobnostním rozvojem. Působí i jako Business Development Manager a konzultant v partnerské společnosti SHINE Consulting s.r.o. Mimo vlastní manažerskou a konzultantskou práci je garantem dlouhodobých projektů a klíčových zákazníků v rozvojových manažerských  programech v oblasti osobnostního rozvoje a projektového řízení.

Vlajkovou lodí  SHINE Leadership s.r.o. je jedinečný program pro management - Emoční leadership, kterému se věnuje mnoho let a provází všechny manažerské open skupiny. Jako konzultant se věnuje oblasti poradenství HR, primárně hodnocení lidí - 360° ZV, Asssessment/Development Centre, Assessment testy Profiles, Analýzy potřeb aj. Je certifikována mezinárodní společností Profiles v oblasti hodnocení lidí a společností. V rámci svého rozvoje absolvovala řadu manažerských rozvojových programů, tréninků a certifikačních kurzů.

Vystudovala psychologii a pedagogiku. Pracovala jako poradce a manažer týmu obchodních zástupců, trenér v oblasti vrcholového sportu, projektový manažer a jako konzultant v oblasti recruitmentu, vzdělávání a poradenství. Dlouhodobě působila jako obchodní ředitel. Má praktické manažerské a konzultantské zkušenosti v rámci komplexního rozvoje lidí a firem, od specializovaných tréninků až po komplexní vzdělávací a poradenské projekty. 

Josef Hajkr

Články na SHINE blogu

Proč zvolit SHINE?

  • Leadeři ve spojení projektového řízení a manažerského osobnostního rozvoje.
  • Zkušený tým špičkových senior lektorů a konzultantů.
  • Unikátní sdílené know-how již od roku 1996.
  • Množství dlouhodobých referencí a spokojených manažerů.
  • Akreditace rozvojových programů a tréninků.
  • R-evoluční pojetí v přístupu, metodách, postojích a hodnotách.
Více o SHINE

Naši klienti

Všechny reference
Kontaktujte nás
SHINE Consulting s.r.o.
(+420) 739 428 854
josef.hajkr@shine.cz
SHINE Leadership s.r.o.
(+420) 603 711 594
sarka.pojerova@shine.cz
Průvodce na cestě změn v e-mailu:

Nechte si posílat tipy, novinky a pozvánky, které inspirují už tisíce leaderů a manažerů.