SHINE GROUP
light of change®

Certifikace nejen jako samozřejmost profese projektového manažera, ale i jako častá kvalifikační podmínka pro výběrová řízení.

Metodika PRINCE2® je pravděpodobně celosvětově nejrozšířenější metodikou pro řízení projektů. Nejvíce je rozšířena v Evropě a postupně proniká i do jiných částí světa. Evropská komise, jako i vlády některých zemí, ji doporučují na řízení projektů financovaných z veřejných prostředků.

Kdy je pro vás PRINCE2® certifikace vhodná?

Jak uspět u certifikace PRINCE2®

1
Zvolte si některý z našich přípravných kurzů
a získejte přístup k unikátním online videolekcím, dokumentaci a testům, které zefektivní přípravu a umožní zkrátit prezenční kurz na dva dny.
2
vás dostatečně připraví – budete s metodikou PRINCE2® řádně obeznámeni a budete rovněž k certifikační zkoušce opravdu připraveni.
3
Absolvujete písemnou certifikační zkoušku
na závěr jednotlivých kurzů. U PRINCE2® Foundation získáte rovnou certifikát. U PRINCE2® Practitioner je písemná zkouška vyhodnocena přímo držitelem licence v Anglii.

Recertifikace PRINCE2®

Certifikát PRINCE2® Foundation má neomezenou platnost – nepozbývá platnosti ani v případě, že bude metodika aktualizována.

Certifikát PRINCE2® Practitioner má platnost 5 let – poté je třeba certifikát obnovit (PRINCE2® Re-RegistrationExamination). Obnova certifikátu je možná v době 3–5 let od získání či obnovy.

Co musíte udělat pro recertifikaci?

Při obnovování certifikátu je možné absolvovat úplnou zkoušku PRINCE2® Practitioner nebo její zkrácenou verzi v délce 1 hodiny. Test obsahuje 30 otázek rozdělených do 10 tématických skupin a je třeba odpovědět správně 55 % otázek. Test lze absolvovat v papírové či on-line formě.

"Skolenie na metodiku Prince 2 zabezpecovane p. Gablasem hodnotim ako kvalitne. Ocenujem profesionalny a zároven priatelsky pristup nasho skolitela, ktoreho evidentnym cielom bolo dobre nas oboznamit s problematikou a pripravit na 'uskalia' skusok. Hladkost priebehu skolenia, kvalita skoliacich materialov, poskytnutie studijnych materialov vopred a pohotova komunikacia zo strany organizatorov len podciarkla moj dobry dojem."

Ing. Katarina Gottschall KPMG Slovensko – subkontraktor
Pište – volejte
Hana Viertelová
+420 731 576 397
Kontaktujte nás
SHINE Consulting s.r.o.
(+420) 739 428 854
josef.hajkr@shine.cz
Shine Leadership s.r.o.
(+420) 603 711 594
sarka.pojerova@shineleadership.cz
Průvodce na cestě změn v e-mailu:

Nechte si posílat tipy, novinky a pozvánky, které inspirují už tisíce leaderů a manažerů.