loading...

Pomoc s nastavením systému

Zlepšení projektové kultury - Oblast práce s manažery odpovědnými za projektové řízení. Vaše organizace bude mít nastaveny prvky projektové kultury tak, že realizace projektů a programů bude efektivnější a bude lépe využívat zdroje.

Kdy službu využijete? 

  • Když ve vaší organizaci potřebujete pomoci s trvalým zlepšením řízení projektů. 
  • Potřebujete realizovat a udržet strategii řízení pro projekty, programy či portfolia projektů. 
  • Chcete usnadnit fungování celé organizace díky schopnosti lépe realizovat své zakázky.

Dílčí produkty a služby:

Nastavení prostředí pro skutečnou spolupráci - Pomocí MOTIV-ACE nastavíme systém motivace v rámci projektového řízení vaší organizace. Zaměstnanci se daleko aktivněji zapojí do řešení všech důležitých úkolů. 

Využití agility -  Pomůžeme vám prosadit do praxe agilní způsoby řízení.
Více též náš specializovaný workshop: Jak zavést agilitu, aby skutečně pomáhala

Tvorba metodik - Vyladíme vaše metodiky pro řízení projektů, programů a portfolií. Budete zahajovat správné projekty a získáte kontrolu nad jejich přípravou i realizací. 

Audit stavu projektové kultury a příprava k certfikaci projektového řízení - Konzultační, facilitační a vzdělávací podpora při auditu stavu projektové kulutry a přípravě k certifikaci. Budete připraveni k certifikaci organizace podle mezinárodního certifikačního modelu.


Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace